دیدار صمیمانه اعضای هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان با فرماندار شهرستان بندرانزلی

اندیشکده قدس؛ دیدار صمیمانه اعضای هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان به مناسبت روز 23 مرداد روز مقاومت اسلامی با فرماندار شهرستان بندرانزلی صورت گرفت.
در این دیدار که در دفتر فرماندار شهرستان بندر انزلی برگزار شد اسماعیل بلالایی دبیر دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان ضمن تشکر از فرماندار شهرستان بندرانزلی بابت تشکیل چنین جلسه ای به معرفی بیشتر جمعیت دفاع از ملت فسطین و اهداف آن پرداخت. وی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری درباره فلسطین که فرمودند «مسئله‌ی فلسطین نباید به‌هیچ‌وجه مورد غفلت قرار گیرد و فلسطین را محور عمده‌ی مسائل جهان اسلام دانستند» گفت: تمام سعی ما در این سازمان مردم نهاد چامه عمل پوشاندن به آرمانهای امام و رهبری است.

اسماعیل بلالایی ضمن تبریک روز ۲۳ مرداد که به مناسبت پیروزی حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه علیه رژیم غاصب صهیونیستی به عنوان روز مقاومت اسلامی نامگذاری شده است افزود: جمعیت دفاع از ملت فلسطین با تجربه ای نزدیک به دو دهه که پرچمدار این حرکت نیز صبیه بزرگوار حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب در کشور می باشند در حال تاسیس دفاتر استانی خود در سراسر استانها می باشد که خوشبختانه استان گیلان جزو استانهای پیشرو در این خصوص می باشد.

حمید کامران عضو هیات اجرایی و رئیس شورای سیاستگذاری دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان در ابتدا ضمن تشکر از حسن نظر فرماندار محترم شهرستان بندرانزلی به فرمایشات مقام معظم رهبری که فردمودند: «همگان درباره همه‌ی جریان‌های اسلامی و ملی، موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار گیرند و عمق رابطه‌ی جمهوری اسلامی با گروه‌های مقاومت فقط به میزان پایبندی آنان به اصل مقاومت مرتبط است» اشاره کرد.

حمید کامران سپس به تشریح برنامه ها و برگزاری نشست های مختلف دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در گیلان در سطح کشور و تهران پرداخت و افزود: امیدواریم که با حضور دوستان انقلابی و کاربلدی چون فرماندار بندر انزلی بتوانیم برنامه های بسیار خوبی را در سطح استان اجرا کنیم.

دکتر نیما حاجتی عضو هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در گیلان ضمن قدردانی از فرماندار بندر انزلی به جهت اعلام حمایت از دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان، به چگونگی پیشبرد اهداف و برنامه ریزی های آتی این تشکل مردم نهاد اشاره کرد و گفت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب، نباید هرگز از اهمیت حمایت همه جانبه از مردم بی دفاع فلسطین غافل بود و می بایست عنصر مقاومت اسلامی همواره از  اولویت ویژه ای برخوردار باشد.

دکتر میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان بندرانزلی ضمن تشکر از حضور اعضای هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان اظهار داشت: موضوع فلسطین، مقاومت اسلامی و جنبش های ضد‌استکباری دارای برکات زیادی است که گذر زمان نیز بر اهمیت آن بیش از پیش می افزاید.

مومنی زاده با تاکید بر اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران روح تازه‌ای را به کالبد گروهای مقاومت در دنیا افزوده است افزود: در سال‌های گذشته شاهد آن بوده ایم که خیزش های جهانی به گونه ای پیش رفته است که در نقاط مختلف جهان شاهد حضور غیرمسلمانان نیز در حمایت از مردم مظلوم فلسطین باشیم.

فرماندار بندرانزلی در پایان ضمن ابراز خوشحالی از افتتاح دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان، اعلام حمایت خود را از این تشکل مردم نهاد بیان نمود و تاکید کرد: وظیفه شرعی هر مسلمانی است که به مساله فلسطین هر طور که میتواند کمک نماید و من هم آمادگی هر گونه همکاری با این جمعیت را دارم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10455

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: