دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان؛

تمام تلاشمان را برای شبکه سازی و گسترش فعالیت های اجرایی این جمعیت در تمامی شهرهای گیلان بکار خواهیم بست

اندیشکده قدس؛ دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان همزمان با روز جهانی قدس ضمن اشاره به برنامه های این جمعیت برای روز قدس 1400 اظهار داشت: بخاطر شرایط خاص کرونایی و عدم برگزاری راهپیمایی و رژه خودرویی در سراسر کشور، با تمام توان و بهره گیری از فضای مجازی سعی در تبیین صحیح مساله فلسطین در جامعه نموده ایم.
به گزارش روابط عمومی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان، اسماعیل بلالایی با اشاره به همه گیری بیماری کووید ۱۹ افزود: دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان طبق برنامه ریزی های صورت گرفته علاوه بر برگزاری جلسات و دیدار با فعالان این عرصه در سطح استان سعی کرده تا در فضای مجازی نسبت به تولید محتوا و بصیرت افزایی در این زمینه اقدام نماید.

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان با تاکید بر اینکه فلسطین به فرموده مقام معظم رهبری «مساله اول جهان اسلام است» سعی نمودیم با همکاری با بخشهای مختلف دولتی و خصوصی نسبت به اجرای برنامه ها در فضای مجازی بکوشیم گفت: تمام تلاشمان را برای شبکه سازی و گسترش فعالیت های اجرایی این جمعیت در تمامی شهرهای گیلان بکار خواهیم بست.

بلالایی ضمن اشاره به اینکه دفتر این جمعیت در استان گیلان سعی دارد با ایجاد تعامل مناسب با سازمانها و ادارت مختلف به تبیین درست مساله فلسطین در جامعه بپردازد اظهار داشت: امیدواریم که با لطف خدا بتوانیم به رسالتمان جامه عمل بپوشانیم و به زودی شاهد آزادی قدس شریف، قبله اول مسلمانان باشیم.

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان در پایان با دعوت از علاقمندان جهت همکاری با این جمعیت خواست تا با ارسال کلمه «عضویت» به شماره ۵۰۰۰۵۷۵۳۳۳ به صورت پیامکی، منتظر تماس همکارانمان جهت بررسی و انجام امور مربوط به عضویت خودشان بمانند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10569

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: