بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین در محکومیت اقدام تروریستی امریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران

اندیشکده قدس؛ جمعیت دفاع از ملت فلسطین در محکومیت اقدام تروریستی امریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بیانیه صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین متن این بیانیه به این شرح است:

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران شجره طیبه ای است که از درون انقلاب اسلامی، نهال آن سر برآورده است و ماموریت آن صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی است. همانگونه که در آغاز انقلاب و زمانی که هنوز نظام اسلامی تثبیت نشده بود این نیروی نوپا در صف مقدم مبارزه با توطئه های مختلف ترور و جریان های تجزیه طلب قد برافراشت، در زمان جنگ هشت ساله ملت ایران نیز در کنار سایر نیروهای نظامی کشور در بیرون راندن دشمن متجاوز بعثی حضوری بسیار پر رنگ داشته است. این نیروی مردمی پس از جنگ نیز در چند حوزه مهم مانند مبارزه با اشرار و ضد انقلاب در مرزها و حوزه سازندگی پس از جنگ نیز حمایت از بخش محروم کشور خصوصا در شهرهای مرزی حضور گرمی داشته است.

با توجه به شرارت های برخی قدرت های فرا منطقه ای از جمله امریکا در سطح منطقه و خاصه خلیج فارس، همچنین جنایت ها و جنگ افرورزی های رژیم صهیونیستی، سپاه پاسداران از سوی نظام جمهوری اسلامی ایران ماموریت یافت تا با این نوع شرارت ها و ناامنی آفرینی های امریکا و صهیونیست ها مقابله کند. با شروع بحران تروریست های تکفیری در سطح منطقه که به اعتراف مسئولان عالی رتبه رژیم تروریستی امریکا طراحی، ایجاد و حمایت آنها از سوی امریکا بوده است و با کمک برخی رژیم های فاسد منطقه مانند عربستان و امارات،  چندین کشور منطقه را گرفتار بحران تروریستی کرده اند، سپاه پاسداران ماموریت یافت تا با این نوع از تروریسم که شاید بتوان گفت خطرناک ترین نوع تروریسم در جهان به شمار می آید، مقابله کند. نتایج چندین سال مبارزه با تروریسم تکفیری پایان خلافت تروریسم داعش در سوریه و عراق و مهار تروریسم در لبنان و سوریه و عراق است که نتیجه طبیعی آن گسترش محور مقاومت و محبوبیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سطح منطقه و نیز شکل گیری ارتشی مقاوم و جهان اسلامی برای صیانت از تحرکات ضد جهان اسلامی امریکا و صهیونیست ها است.

بر این اساس بدیهی است که امریکا که دولتی تروریستی و جنایتکار است و بیش از هفت هزار میلیارد دلار برای باز تعریف سلطه خود در سطح منطقه هزینه کرده اما نتیجه ای در بر نداشته است از اصلی ترین نیرویی که مانع سلطه طلبی آن بوده است، عصبانی باشد و در اقدامی خلاف مقررات بین المللی بخشی از ارتش یک کشور را تروریستی اعلام کند.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن اعلام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تشکر از همه اقدامات و جانفشانی های این نیروی مردمی و انقلابی در پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی و نیز صیانت از منافع و امنیت ملی ایران، اقدام رژیم تروریستی امریکا درقرار دادن نام سپاه در فهرست تروریسم را شدیدا محکوم کرده و اعلام می دارد این اقدام در راستای نیاز های رژیم صهیونیستی بوده و نتیجه آن تنها افزایش تنش در سطح منطقه و جهان بوده و استقرار صلح و امنیت جهانی را که یک مطالبه بین المللی است کاملا تهدید می کند و بدیهی است که همه مسئولیت آن متوجه رژیم حاکم بر ایالات متحده است که ارتش تروریستی آن سالهاست که در سطح منطقه با اقدامات تروریستی خود و تعریف و ایجاد و تجهیز و تسلیح تروریست های تکفیری جنگ افروزی و ناامنی آفرینی می کنند. جمعیت دفاع از ملت فلسطین تردیدی ندارد که این اقدام امریکا موجب افزایش محبوبیت سپاه پاسداران نه تنها در میان امت اسلام بلکه در سطح جهان خواهد شد و این نیرو را در استقامت بر مقاومت در راستای اعتلای اسلام و انقلاب و ایران مصم تر ساخته و «برافراشتنِ پرچم لا اله الا الله و محمد رسول الله بر کاخ های ستم قدرت های شیطانی جهان» که هدف بلند انقلاب اسلامی است و در کلام نورانی امام خمینی(ره) تجلی یافته است را نزدیکتر خواهد ساخت. امریکا باید بداند که سپاه یک نیروی محدود نیست، همه ایران و همه مقاومین ضد استعماری و ضد صهیونیستی بلاد اسلامی و جهان، سپاهی هستند.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین
۲۰ فروردین ۱۳۹۸
سوم شعبان ۱۴۴۰

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10515

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: