دکتر زهرا مصطفوی؛

برای فلسطین کار با اخلاص انجام دهید / مردم کار با اخلاص را می فهمند

اندیشکده قدس؛ رئیس و دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین صبح امروز با دبیران استانی این جمعیت دیدار و در جمع آنها تاکید کرد: شما سعی کنید همانطور که خدا می خواهد و همانگونه که حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بارها و بارها به ما گفته و تاکید داشته اند مردم فلسطین را نجات داده و صهیونیسم را از بین ببرید.
در ابتدای این نشست زهرا مصطفوی رئیس و دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین گفت: زمانی که این بار سنگین بر روی دوشتان گذاشته شد و این مسئولیت را پذیرفتید در واقع شما این محبت را در حق بچه های فلسطینی کردید از شما متشکرم و امیدوارم که در این راه موفق باشید.رئیس و دبیر کل جمعیت دفاع از ملت فلسطین افزود: دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین سال هاست که در تهران مشغول فعالیت است. اما همیشه برنامه ها را در تهران داشته ایم. به همین جهت گفتیم اگر این برنامه ها را در سطح استان ها نیز دنبال کنیم بسیار می تواند مفید باشد. لذا با این تفکر این راه را دنبال کردیم و افراد مورد وثوق را به دبیری انتخاب کردیم تا بتوانیم برنامه هایی را که در تهران دنبال می کنیم، انشالله بیشتر این موراد را در سایر استان های کشور گسترش دهیم. تا آنجایی که مطلع هستم مسئله فلسطین در استان ها و شهرستان ها آنچنان که باید و شاید صدایی ندارد چون متولی مشخصی ندارد به همین دلیل به دنبال آن بودبم که بطور خاص برایش برنامه ای ویژه اجرایی شود آن هم به این دلیل که احیانا بالاخره اطلاع رسانی کمتر از تهران است.


وی در ادامه با تاکید بر فعالیت بیشتر دبیران استانی بیان داشت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین، کاری است برای خدا و ما با خدا این معامله را می کنیم. شما هم سعی کنید همانطور که خدا می خواهد و همانگونه که حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بارها و بارها به ما گفته و تاکید داشته اند باید مردم فلسطین را نجات داده و صهیونیسم را از بین ببرید.

دختر حضرت امام (ره) ادامه داد: ما باید این راه را ادامه دهیم و این راه جز با عمل به نتیجه نخواهد رسید. اگر امام (ره) در جریان مبارزه با رژیم شاه می خواستند فکر کنند و بگویند که من یک نفر هستم با یک صدا کاری پیش نمی رود و قدم بر نمی داشتند امروز ما این اثر را از امام (ره) در سطح جهان نمی دیدیم. امام (ره) خیلی پیش تر از آنکه به طور بارز و علنی از قیام کنند سخن می گفتند و می نوشتند. ایشان تا میزانی جلو رفتند که همگان برای انقلاب آماده شدند. حضرت امام (ره) بعد از ۱۴ سال گفتند من می خواهم به ایران برگردم علتش چه بوده است. علتش این بود که ایشان در تمام این مدت داشتند به ملت ایران اطلاع رسانی می کردند که دشمن شما کیست؟ چه کسی حق شما را می خورد؟ وظیفه شما چیست؟ شما باید چگونه در مقابل دشمن بایستید. انقدر گفتند تا بالاخره خودشان به اینجا رسیدند که باید حرکت کنند. همه ملت ایران برای انقلاب آماده بودند.


رئیس و دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین افزود: ایشان در نجف وقتی می شنیدند در حق جوانان ما مزدوران رژیم شاه چه جنایات شنیعی روا می دارند رنگشان می پرید و ناراحت می شدند. شما فکر نکنید با یک یا دو روز کار کردن به نتیجه خواهید رسید. شما باید کار خودتان را آرام آرام ولی خوب و تمیز و بدون عیب انجام دهید. سعی کنید در تمامی برنامه هایتان همه کارهایتان با اخلاص باشد. تاثیری که آدم با اخلاص بر روی مردم می گذارد بسیار زیاد است همه مردم می فهمند که این فرد با اخلاص دارد کار می کند.

وی ادامه داد: انسان اگر نمی تواند خودش را موافق کند یا اینکه این راه را با همین نیت خالص طی کند خودش را کنار بکشد بهتر است. امیدوارم همیشه مقید باشید که هم خوب اطلاع رسانی و هم خوب کار کنید. انتظار این را نداشته باشید که یک روزه به هدف برسید و هیچ گاه نباید مایوس هم باشید.

دختر حضرت امام (ره) در پایان گفت: ۱۴ سال به ظاهر امام (ره) نهضت را آغاز کردند اما واقعیت اینجاست که ایشان سال ها پیش از آن بر این نظر بودند و به علما گفته بودند که چرا نشستید. خیلی خوشحال هستم افرادی همانند شما با اعتقاد کامل جلو آمدید و کار را در دست گرفتید و حتما موفق و پیروز خواهید بود.

مهدی شکیبایی جانشین دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین نیز  در این نشست ضمن تبریک سال نو و همچنین میلاد با سعادت امیرالمومنین علی (ع) بر ضرورت کادر سازی و جذب نیروهای متعهد ، جوان و مومن که علاقه مند به موضوع جهاد و مقاومت و فلسطین و رهایی قدس هستند تاکید کرد و افزود که نیروهای جوان زیادی هستند که علاقه مندی خود را برای عضویت در سازمانهای مردم نهاد حامی فلسطین در سراسر کشور اعلام کرده اند و  اولویت دفاتر استانی می بایست جذب این نیروها برای تجمیع ظرفیت ها جهت روشنگری در خصوص موضوع فلسطین و برنامه های دشمن باشد.

شکیبایی در ادامه شرایط منطقه را بواسطه طرح های پیچیده دشمن برای جدا کردن ملتهای مسلمان از موضوع فلسطین و مقاومت بسیار حساس خواند و گفت: هم اینک تلاش های متعددی برای تسویه  مسئله  فلسطین براساس دیدگاهای غرب و صهیونیست ها در حال شکل گیری است که متاسفانه با محوریت کشورهای مرتجع عربی در حال انجام است و مرتجعین منطقه هم بنا به قول و تعهدی که به غرب دارند با ایران هراسی دنبال اجرایی کردن این طرح هستند و لذا ضرورت دارد که دفاتر استانی جمعیت دفاع برای روشنگری بیشتر مردم در استانها بر سرعت فعالیت های فرهنگی خود جهت دشمن شناسی بیفزایند.

گفتنی است در ادامه این نشست رضا داوودی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان خوزستان، رضا دهقان اناری دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان کرمان، جواد یوسفی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان البرز، دکتر سعید حقانی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان خراسان رضوی، دکتر حمید منصور فر دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان آذربایجان غربی و خانم مرتضوی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان اصفهان گزارشی از فعالیت های دفاتر خود در خصوص فلسطین و مقاومت ارائه کردند.

دبیران استانی جمعیت دفاع از ملت فلسطین در پایان به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در باره کیفی تر و گسترده تر کردن فعالیت های جمعیت در استانها پرداختند./خبرگزاری قدس (قدسنا)

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10445

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: