دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان خبر داد:

همزمان با روز قدس انجمن شعر مقاومت استان گیلان تشکیل میشود

اندیشکده قدس؛ اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان برنامه های این جمعیت در روز جهانی قدس سال 1398 را تشریح کرد.
به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان با دعوت از همه اقشار مختلف جامه برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام کرد، این دفتر برنامه های متنوعی را در روز جهانی قدس در سراسر استان گیلان تدارک دیده است.اسماعیل بلالایی با اشاره به اینکه دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان برنامه های متنوعی را در روز جهانی قدس در سراسر استان گیلان علی الخصوص شهر رشت برگزار خواهد کرد، گفت: صدور بیانیه و فراخوان جهت حضور پرشور مردم گیلان در راهپیمایی روز جهانی قدس از جمله برنامه این جمعیت برای روز قدس است.

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان افزود: غرفه این جمعیت در مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس دایر بوده و به توزیع اقلام فرهنگی نظیر پوستر، نقشه، کتاب و … خواهد پرداخت. همچنین در این غرفه به سئوالات شرکت کنندگان در راهپیمایی در حوزه تخصصی فلسطین، قدس و مقاومت نیز توسط کارشناسان این جمعیت پاسخ داده خواهد شد.

بلالایی با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی در حوزه کتابخوانی و آگاهی بخشی در جامعه از برگزاری مسابقه کتابخوانی الکترونیکی – پیامکی «چرایی روز قدس» خبر داد. وی در ادامه گفت: دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان مسابقه تیتر برتر برای رسانه های گیلان و عکسواره عکس برتر با موضوع «من و روز قدس» را نیز در استان گیلان برگزار خواهد کرد.

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان در پایان با اعلام اینکه مراسم عصری با شعر با موضوع «امام خمینی(ره)، روز قدس و مقاومت» در روز یکشنبه ۱۲ خرداد برگزار خواهد شد اظهار داشت: به امید خدا و با پیگیری های صورت گرفته در روز یکشنبه «انجمن شعر مقاومت استان گیلان» با حضور شاعران مطرح و فعال در این حوزه نیز اعلام موجودیت خواهد کرد و این انجمن به صورت ماهانه تشکیل جلسه خواهد داد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10472

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: