منابع صهیونیست از ترور ۷ مبارز مقاومت خبر دادند / منابع فلسطینی شهادت ۵ فلسطینی را تایید کردند

ارتش صهیونیستی در بیانیه‌ای مدعی شد که بامداد امروز به سمت دو مبارز مقاومت در اردوگاه عقبه جبر که از مجری عملیات تیراندازی به سمت رستورانی اسرائیلی در اریحا بودند، تیراندازی کرده و هر دو نفر را به شهادت رسانده است.

منابع عبری زبان همچنین از شهادت ۵ مبارز فلسطینی دیگر در درگیری مسلحانه با نظامیان اسرائیلی در این منطقه خبر دادند.

رادیو ارتش اسرائیل مدعی شد : درگیری شدید بین نیروهای ارتش و رزمندگان مقاومت در عقبات جبر در اریحا در جریان عملیات مشترک ارتش رژیم صهیونیستی و شین بت رخ داد و گزارش ها حاکی از کشته شدن ۷ فلسطینی و  مجروح شدن چند تن دیگر است.»

اما منابع فلسطینی خبر شهادت ۵ فلسطیمنی را تایید کرده و از زخمی شدن سه فلسطینی خبر دادند. رأفت عویضات و مالک لاوی دو مجری عملیات تیراندازی اخیر در اردوگاه عقبه جبر در اریحا، از جمله شهدای امروز در این منطقه هستند.

جوانان فلسطینی در جریان مقابله بامداد امروز دوشنبه با نظامیان اشغالگر صهیونیست در اردوگاه عقبه جبر در اریحا، موفق به سرنگونی یک کوادکوپتر اسرائیلی شدند.

نظامیان اشغالگر اسرائیلی در جریان یورش به اردوگاه عقبه جبر در اریحا، “شاکر عماره” یکی از رهبران حماس در این منطقه را به اسارت گرفتند.

شهر اریحا ده روز است که در محاصره کامل صهیونیست ها قرار دارد.

اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس در واکنش به ترور شماری از مبارزان مقاومت فلسطین در اردوگاه عقبه جبر در اریحا تاکید کرد که به رغم این جنایت فجیع، مقاومت در این منطقه ادامه دارد و گروه‌های مقاومت به عملیات‌های خود تا بیرون راندن اشغالگران از این سرزمین ادامه خواهند داد.

اسماعیل هنیه خاطر نشان کرد که دلاورمردان مقاومت در اروگاه عقبه جبر تا لحظه شهادت برای دفاع از سرزمین و مقدساتشان مبارزه کردند و نبردی جانانه از خود به نمایش گذاشتند.

هنیه تصریح کرد که ادامه جنایات دشمن صهیونیستی علیه ملت فلسطین سرانجام دامن این رژیم را خواهد گرفت و مداخله طرف‌های بین‌المللی و منطقه‌ای هرگز نمی‌تواند جلوی ادامه خیزش و مقاومت ملت فلسطین را بگیرد و دشمن لحظه‌ای آرامش نخواهد داشت و روزهای سختی را در پیش خواهد داشت.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10735

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: