مصطفوی: باید با تمام توان قضیه فلسطین را برای جوانان تبیین کنیم / بلالایی: از مسئولان استان گیلان ناامید شده ایم

اندیشکده قدس؛ در این دیدار دکتر زهرا مصطفوی صبیه حضرت امام خمینی(ره) نسبت به فعالیتهای صورت گرفته در استان گیلان بدون افتتاح دفتر، اظهار خرسندی کردند و بر ضرورت فعالیتهای بیشتر در استان گیلان تاکید کردند.
براساس این خبر و به نقل از خبرگزاری قدس (قدسنا) دیدار صمیمانه اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان با دکتر زهرا مصطفوی رئیس و دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین و مهدی شکیبایی قائم مقام جمعیت دفاع از ملت فلسطین و مدیرعامل خبرگزاری قدس در روز چهارشنبه ۲۴ آبان جهت اعلام گزارش فعالیتهای جمعیت در استان گیلان و برنامه ریزی جهت برنامه های آتی جمعیت در استان گیلان برگزار شد.

در این جلسه دکتر زهرا مصطفوی صبیه حضرت امام خمینی(ره) نسبت به فعالیتهای صورت گرفته در استان گیلان بدون افتتاح دفتر، اظهار خرسندی کردند و بر ضرورت فعالیتهای بیشتر در استان گیلان تاکید کردند.

ایشان در این جلسه با مقدس شمردن آرمان آزادی فلسطین افزودند: وظیفه ماست تا در این برهه حساس زمانی باید با تمام توان معارف فلسطین را برای جوانان تببین کنیم.

مهدی شکیبایی مدیرعامل خبرگزاری قدس نیز با اشاره به ضرورت انتشار سریع و صحیح اخبار مربوط به منطقه علی الخصوص فلسطین از افتتاح دفاتر این خبرگزاری در استانها خبر داد و افزود: قطعا دبیران استانها نقش موثری در انتشار اخبار تخصصی استهانهای مطبوع خود خواهند داشت.

گفتنی است اسماعیل بلالایی دبیر دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان در ابتدای این جلسه به ارائه گزارش عملکرد دفتر جمعیت در استان گیلان پرداخت و افزود: متاسفانه همدلی و همکاری در خصوص موضوع فلسطین در میان مسئولان گیلانی بسیار کم است و تعداد اندکی از مسئولان پیگیر این موضوع هستند که باز متاسفانه از تعداد انگشتان دو دست بیشتر نیستند و این موضوع کار را برای ما در این استان بسیار مشکل کرده است و هنوز نتوانسته ایم با توجه به پیگیریهای بسیار زیاد ساختمانی هر چند کوچک برای دفتر جمعیت آماده کنیم.

دبیر دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان  با اشاره به اینکه به عمل کار برآید به سخنرانی نیست گفت: متاسفانه خیلی ها بسیار خوب و زیبا در بحث حمایت از فلسطین و مردم مظلومش حرف می زنند اما در جایی که باید عمل کنند متاسفانه یا شانه خالی می کنند و یا درست عمل نمی کنند . وی در ادامه اظهار داشت: اما با همه این مشکلات خوشبختانه با کمک برخی از فعالان این عرصه توانستیم فعالیتهای بسیار خوبی در سطح استان انجام بدهیم و همه این توفیقات را مدیون الطاف الهی و نیت پاک دوستان در این عرصه هستیم.

اسماعیل بلالایی در پایان با اشاره به اینکه از مسئولان استان گیلان ناامید شده ایم افزود: اما با تمام ظرفیت برای آرمانی که بنیانگذار کبیر و فقید انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب برایمان در این خصوص ترسیم کرده اند پیش خواهیم رفت  و ایمان داریم که لطف خداوند هم در این راه همراه ما خواهد بود و برای تحقق فرمایش حضرت امام که فرمودند «اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود» و یا فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند قطعا «اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید» لحظه ای از پا نخواهیم نشست.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10466

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: