دیدار دبیر و هیات اجرایی جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان با مسئول نهاد نمایندگی سپاه قدس استان گیلان به مناسبت روز جهانی قدس

اندیشکده قدس؛ دبیر و هیات اجرایی جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان با مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس استان گیلان به مناسبت روز جهانی قدس دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان، در دیدار با حجت الاسلام محمدی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس استان گیلان که به مناسبت روز جهانی قدس و با حضور اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت و حمید کامران، ناصر عاشوری، عبداله حاتم زاده، عظیم اسماعیل زاده، علی اصغر دیده بان، دکتر محمد مهدی مقدم راد از اعضای هیات اجرایی جمعیت دفاع از ملت فلسطین برگزار شد. حمید کامران رئیس هیات اجرایی جمعیت گیلان با تاکید گرامیداشت این روز که یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است افزود: متاسفانه در ایام شیوع بیماری کووید ۱۹ که باعث تعطیلی بسیاری از امور و فعالیتها شده برخی از کارها به صورت مجازی دنبال می شود. وی ضمن اشاره به ضرورت حمایت از ملت مظلوم فلسطین به عنوان یک وظیفه انسانی و شرعی گفت: تمام سعی ما بر این است که بتوانیم مساله فلسطین را به درستی تببین کنیم و در این راه به حمایت مردم و سازمانها و ادارات هم نیازمندیم.حجت الاسلام محمدی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه استان گیلان نیز ضمن خوش آمدگویی و قدردانی از فعالیت های صورت گرفته توسط اعضای جمعیت دفاع از ملت فلسطین در سطح استان اظهار داشت: خدا را شاکر باشید که به شما عنایت ویژه داشته که در این راه مبارک قدم بردارید. وی با اشاره به اینکه قدس به عنوان قبله اول مسلمانان جهان محسوب می شود و با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس توسط حضرت امام (ره)، تمامی مسلمانان جهان در بزرگداشت این روز اهتمام ویژه دارند. افزود: در اسلام قومیت، رنگ، نزاد، را نمی شناسیم افزود: مساله فلسطین و حمایت از آن هم مساله قومیت، نژاد و رنگ نیست بلکه مساله اسلام است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس استان گیلان در ادامه با اشاره به جمله حضرت امام که فرمودند «فلسطین پاره تن اسلام است» اظهار داشت: فلسطین نقطه آغاز دشمنی استکبار با اسلام است و به امید خدا و با توجه به نشانه های موجود در قرآن و بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند «اسرائیل قطعا ۲۵ سال آینده را نخواهد دید» بزودی نابودی اسرائیل نزدیک خواهد بود.

گفتنی است در ابتدای این دیدار گزارشی از عملکرد و برنامه های اجرا شده توسط این جمعیت توسط اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان بیان شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10567

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: