در صیانت از انقلاب اسلامی، استقلال ملی و تقویت قدرت ملی و منطقه ای ایران، همگی می آییم

اندیشکده قدس؛ جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان به مناسبت چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران و مراسم چهلم حاج قاسم سلیمانی بیانیه ای را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر می باشد:

بهمن، ماه نمایش اراده ملتی بزرگ، تاریخی و تاریخ ساز است. بهمن، ماه فخر ایرانی است. بهمن، ماه غلبه اراده ملی ایران بر ساختار بیداد است. بهمن، ماه بزرگی ایران است. ماهی است که جامعه ایران خود را از یوغ دو هزار پانصد سال طاغوت رها کرد و خود بر سرنوشت خویش حاکم گشت.

چهل و یک بهار از عمر انقلاب اسلامی ملت ایران می گذرد. چهل و یک سالی که ملت ایران با ایثار بزرگی از بهترین و ارزشمندترین دارایی خود یعنی استقلال پاسداری کرد. صدها هزار از فرزندان این ملت برای پیروزی و استمرار این انقلاب جان خویش را تقدیم ملت و نسل های آینده کرد تا ایرانی عزتمند و با آبرو باشد. چه عزتی بالاتر از این که ملل محروم جهان به انقلاب اسلامی ایران و به ملت بزرگ ایران چشم امید دوخته اند و چه عزتی بالاتر از این که دشمنان این مرز و بوم خود را ناگزیر از اعترافی دردناک می بینند که ایران تسلیم ناپذیر و البته بسیار قدرتمند و پر نفوذ و جریان ساز است. چه عزتی بالاتر از این که نه تنها مردم عادی و نه تنها دانشمندان، بلکه رهبران و شخصیت های سیاسی جهان دیدار با رهبری ایران را برای خود یک افتخار می دانند. چه عزتی بالاتر از این که شهیدان ایرانی خاصه بزرگ مرد شهید سپهبد قاسم سلیمانی مورد تکریم جوامع غیر ایرانی اند و چهل روز است در کشورهای مختلف برای تکریم وی و گرامیداشت یاد و خاطره ایثار وی، مراسم برپا می کنند. عزتی که البته با سختی و مررات بسیار به دست آمده و حفظ شده است و استمرار آن نیز همچنان هزینه می خواهد اما ملت ایران ارزش دارایی خود یعنی استقلال را می داند و حاضر نیست آن را به ثمن بخس بفروشد.

انقلاب اسلامی حقیقتا انفجار نور بود و مقدمه ای برای روشنی بخشی به زندگی بشریت است. نوری که با همه فراز و نشیب چهل و یکساله به سمت فراگیری جهانی حرکت می کند. خوشا بر ایران و خوشا بر ایرانی که خدا و تاریخ این مسئولیت بر وی نوشت تا انقلاب کند و انقلابی بماند تا جهان انقلابی شود.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای انقلاب اسلامی و شهدای جهان اسلام خاصه فرماندهان شهید محور مقاومت، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و مجاهد شهید ابو مهدی المهندس و تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اعلام می دارد؛ حفظ این عزت به حضور یکپارچه و فراگیر در همه صحنه ها است و بی تردید ۲۲ بهمن که یک روز خدایی است و خدا فرمان داده که چنین روزهایی را گرامی بداریم، «وَذَکِّرْهُمْ بِأَیَّامِ اللَّهِ» بر این اساس ملت ایران بر خود تکلیف دانسته که هر ساله در این روز حضور خود و انقلابی بودن خود را با قدرت تمام به نمایش بگذارد.

۲۲ بهمن هر سال از اهمیت خاصی برخوردار بوده است و امسال نیز خاص شده است. مردم ایران در حالی خود را برای راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن آماده می کنند که چند اتفاق مهم را در سال جاری تجربه کرده اند من جمله پیروزی های محور مقاومت در سوریه، عراق، لبنان و یمن، شهادت فرمانده بزرگ سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی توسط ارتش تروریستی امریکا این شیطان بزرگ، حمله موشکی قدرتمندانه و عزتمندانه به مهمترین پایگاه نظامی امریکا در عراق که با استقبال وسیعی از سوی جوامع و انفعال معنا داری از سوی بزرگترین قدرت نظامی جهان روبرو شد. اتفاقاتی که دوست و دشمن را ناگزیر به این اعتراف کرده است که ایران یک قدرت بین المللی است و در نظم آینده جهان، جمهوری اسلامی ایران یکی از بزرگترین و قدرتمندترین بازیگران خواهد بود، نقشی که با انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ شروع شد.

بر این اساس جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان از همه اقشار مردم دعوت می کند برای نمایش اراده مستحکم خود در صیانت از انقلاب اسلامی و استقلال ملی و تقویت قدرت ملی و منطقه ای ایران، پر شکوه تر از همیشه در یوم الله ۲۲ بهمن حضور یابند. بی تردید این نمایش شکوهمند دل دوستان ایران و انقلاب را شاد و دشمنان ایران و انقلاب را مأیوس خواهد کرد« لِیَسُوءُوا وُجُوهَکُم»

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10556

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: