جشنواره چندرسانه‌ای روایت قدس در گیلان برگزار می شود

اندیشکده قدس؛ رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان از برگزاری جشنواره چندرسانه‌ای روایت قدس به مناسبت روز جهانی قدس با هشت محور خبر داد.
مهدی پارسا امروز در جمع خبرنگاران ضمن قبولی طاعات و عبادات و همچنین تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت مولی‌الموحدین امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام با اشاره به اهمیت روز قدس گفت : روز قدس یکی از ایام‌الله در تاریخ اسلام است و باید همچون سال‌های پیش در حمایت از مردم فلسطین گرامی داشته شود.

وی با بیان اینکه همچنان قدس دغدغه نخست ملت‌های مسلمان بوده و امت رسول‌الله(ص) تا بازپس‌گیری آن ساکت نخواهند نشست، افزود: مسئله فلسطین و آزادی قدس شریف محور مسائل جهان اسلام است و دنیای اسلام همیشه در کنار ملت مسلمان‌ و مقاوم فلسطین خواهند ماند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تحت تأثیر قرار گرفتن راه‌پیمایی روز قدس همچون سال گذشته در پی آن، گفت: ملت مسلمان، انقلابی، غیور، متمدن ایران اسلامی هیچ‌گاه در برابر مستکبران و زورگویان کوتاه نخواهد آمد و تا آزادی کامل قدس شریف در میان میدان خواهد ایستاد.

پارسا با بیان اینکه در دوران شیوع کرونا مطالبه عمومی جهان اسلام ازجمله سازمان‌های فرهنگی و اجتماعی برای آزادی قدس شریف در بستری مجازی دنبال می‌شود، تصریح کرد: سازمان بسیج رسانه استان با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، جمعیت دفاع از ملت فلسطین و سازمان بسیج هنرمندان گیلان نیز به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس اقدام به برگزاری «جشنواره چندرسانه‌ای روایت قدس» کرده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه این جشنواره در هشت بند اجرا خواهد شد، گفت: مسابقه پیامکی با موضوع فلسطین و قدس شریف، مسابقه کتاب‌خوانی از کتاب صهیونیسم و مسئله جهانی، مسابقه نقاشی در منزل با موضوع فلسطین و قدس شریف و ارسال آن به شماره مجازی ۰۹۳۶۵۵۸۱۰۹۳، مسابقه تیتر برتر (شامل انتخاب تیتر در رسانه‌های مکتوب و مجازی ) و ارسال لینک آن به ۰۹۳۷۰۰۵۷۰۵۲، تولید و تهیه خبر، مصاحبه ،گزارش، یادداشت و عکس‌های خبری به موضوع فلسطین و نهضت مقاومت و انتشار آن‌ها در رسانه‌های مکتوب و مجازی، مسابقه تولید کلیپ و ویدیوهای ۱۵ ثانیه‌ای با موضوع مرگ بر اسرائیل و ارسال آن به شماره مجازی ۰۹۳۷۰۰۵۷۰۵۲ و نشست مجازی با موضوع فلسطین با سخنرانی دکتر حسین رویوران ،معاون سیاسی جمعیت دفاع از مردم فلسطین از محورهای این جشنواره چند رسانه‌ای هستند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان ضمن تقدیر از همکاری جمعیت دفاع از فلسطین، جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی ، بسیج جامعه هنرمندان و سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری رشت در این جشنواره گفت: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تماس مجازی ۰۹۳۷۰۰۵۷۰۵۲ ارتباط برقرار کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10478

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: