بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت ۱۳ آبان روز جهانی مبارزه با استکبار

اندیشکده قدس؛ جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان به مناسبت 13 ابان روز جهانی مبارزه با استکبار بیانیه ای صادر کرد.
هر چه فریاد دارید بر سر امریکا بکشید. حقانیت این سخن امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران هر روز بیشتر خود را نمایش می دهد. امریکا یک قدرت استکباری است که در ابعاد وسیعی در ایجاد مشکلات جامعه بشری نقشی بارز دارد.

دولت امریکا بزرگترین قدرت نظامی جهان را دارد که در همه قاره های زمین گسترده شده اند. این کشور در رده نخست بودجه نظامی کشورهای جهان قرار دارد. در واقع ارتش امریکا که حقیقتا یک ارتش تروریستی است، پشتیبان اصلی اجرای سیاست های امریکا در نقاط مختلف جهان هستند.

انقلاب اسلامی ایران  سر آغازی برای افول قدرت و جایگاه امریکا در جهان بود. مردم ایران با انقلاب خویش دست امریکا را از مقدورات کشور خویش کوتاه کردند و با اتحاد حول اسلام به عنوان محور فکری و جمهوریت به عنوان محور انسجام ملی و استقلال به عنوان محور فعالیت و مخالفت با امریکا به عنوان رأس دشمنی و معیار انقلابی بودن، نقش و جایگاه امریکا در منطقه و جهان را با چالش های زیادی روبرو کردند.

جوانان انقلابی ایران با تسخیر جاسوسخانه رسمی امریکا که پایگاه همه دشمنی ها با ملت ایران محسوب می شد و تقریبا همه توطئه های ضد ایرانی در آنجا طراحی و مدیریت می شد، ابهت امریکا را در جهان فرو ریختند و امام خمینی (ره) با تایئد این اقدام جوانان انقلابی کشور با بیان اینکه این اقدام انقلابی بسیار بزرگتر و مهمتر از انقلاب ۲۲ بمهن ۱۳۵۷ است، معیار روشنی از انقلابی گری که تضمین کننده ادامه حیات انقلاب است را فرا راه جامعه ایران ترسیم کردند.

بی شک انقلاب اسلامی و نظام اسلامی برآمده از آن هرگز از تهدیدات و دشمنی های امریکا آسوده نخواهد بود و دشمن ندانستن امریکا و اعتماد به آن جدی ترین تهدید برای منافع و امنیت ایران است.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین روز اخراج امریکا از ایران و شکستن ابهت جهانی شیطان بزرگ توسط دانشجویان پیرو خط امام را به همه مردم ایران و همه آزاداگان جهان تبریک گفته و تاکید دارد که اعتماد به امریکا اشتباهی بزرگ و و زیان عظیم برای منافع و امنیت کشور است و بی تردید نسل جوان ایران با این معیار می توانند بهترین نگهبان آرمان های انقلاب ایران باشند.

روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10517

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: