بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت ۱۳ آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی

اندیشکده قدس؛ جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت یوم الله 13 آبان، روز مبارزه با استكبار جهانی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین متن این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“هر چه فریاد دارید بر سر امریکا بکشید. ” این فرمان خمینی بزرگ و امام انقلاب اسلامی است. فرمانی که تا امریکا این مجسمه ظلم، امریکاست، جاری و ساری است و تکلیفی همیشگی بر همه مظلومان و محرومان جهان است. معیاری است آشکار تا همیشه،  برای همه ظلم ستیزان جهان، چرا که امریکا “استکبار جهانی” و “شیطان بزرگ” است و تا زمانی که این شوم، با این صفات رذیله شناخته شود، مسیر تکلیف، انحراف نمی یابد.

امریکا امروز بزرگترین حامی رژیم اشغالگر و ظالم صهیونیستی است. امروز امریکا بزرگترین حامی رژیم گیر کرده در عصرجاهلیت سعودی است که مفهومی به نام حقوق بشر در آن جایی ندارد و کودکان یمنی را با سلاح های امریکایی قتل عام می کند و مروج اندیشه ضد بشری و منحرف وهابی در جهان است تا چهره رحمانی اسلام را ظلمانی به نمایش درآورند با تروریست های تکفیری که آشکارا سجده کنندگان اهل مسجد را کافر و مقتول می سازند.

امروز هر جنایتی در هر گوشه جهان علیه بشریت رخ می دهد، رد پایی از امریکا در آن است. امروز اگر کودک یمنی با رقص شمشیر جاهلیت مدرن عربستان، ذبح می شود، امریکا تیز کننده شمشیر و آمر ذابح است. امروز اگر فلسطینی در شهر زادگاه تاریخی خود از بدیهی ترین حقوق انسانی و شهروندی محروم است و تبعیض نژادی شدیدی را تحمل می کند و اگر رژیم صهیونیستی غزه را با جمعیتی یک و نیم میلیون نفری در محاصره ۱۱ ساله قرار داده است و اگر علیه ملت فلسطین از سلاح های سمی و ممنوعه استفاده می کند، امریکا فرمان اجرا می دهد. امروز اگر بودیسم افراطی، مسلمان روهنگیایی را در میانمار در آتش می سوزاند، امریکا و اسرائیل جایزه صلح نوبل به سوچی میانمار می دهند. امروز اگر ملت عراق در آستانه شعله ور شدن در آتش تفرقه و تفکیک است، این مطلوب امریکا و اسرائیل است. امروز اگر از سوریه جز خرابه ای باقی نمانده است، امریکا برای تخریب آن برنامه ریزی کرده است. امروز اگر افغانستان هنوز از دام تروریست رها نشده و داعش نیز به جمع تروریست ها در آن کشور افزوده شده، اراده امریکا در آن دخیل است. امروز اگر جمعی را در ایران انقلابی، به قهقهرای جهالت با بزک باستانی می خوانند تا به زعم خویش انقلاب بزرگ ایران را منحرف سازند، سلسله جنبان این شیفتگان جهالت، امریکاست. امروز اگر عهد می بندند و در شورای امنیت موکدش می سازند و بعد زیرش می زنند که هیچ ایران را عهد شکن برجام جهانی معرفی می کنند، این امریکا است که بد عهدی را در نظام بین الملل نهادینه ساخته است.

روز ۱۳ آبان باید همه به میدان تکلیف گام نهند و به یاد کودکان یمن، به یاد بی گناهان روهینگیای میانمار، به یاد حرم های تهدید شده در عراق و سوریه، به یاد ویرانه های سوریه، به یاد افغانی بی پناه و به یاد کربلای هر روز فلسطین و به خاطر هر ظلمی که در جهان می شود؛ هر چه فریاد دارند بر سر امریکا بکشند.

روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین / آبان ماه

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10495

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: