بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت درگذشت سید رضا نیری عضو هیات امنای جمعیت

اندیشکده قدس؛ بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت درگذشت و ضایعه از دست دادن سید رضا نیری عضو هیات موسس و هیات امنای جمعیت دفاع از ملت فلسطین پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین در این بیانیه آمده است؛

آنان که عمر در خدمت به عیال الله سپری کنند؛ نزد الله پاداشی بزرگ دارند که رسولش (ص) فرمود: ” الخَلقُ عِیالُ الله تعالی – فَأحَبُّ الخَلقِ إلَی الله مَن نَفَعَ عِیالَ الله- أو أدخَلَ عَلی أهلِ بیتٍ سروراً وَ مَشیٌ مَعَ أخٍ مُسلِمٍ فی حاجَتَهِ أحَبُّ إلَی اللهِ تعالی مِنِ اعتِکافِ شَهرَینِ فِی المَسجِد الحَرام.” بی شک مرحوم سید رضا نیری مصداقی آشکار از این حدیث گرانبها است که عمر پرکتش را مصروف خدمت به محرومان کرد. کسی که در نخست نهضت اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی(ره) به آن پیوست و تا پایان ذره ای از آن زاویه نگرفت و به امر امامین اش خادمیت را بر هرمنصبی دیگر ترجیح داد. مرحوم سید رضا نیری سرپرستی کمیته امداد امام خمینی(ره) را فرصتی بزرگ برای فراگیری نهضت بزرگ اسلامی ایران می دانست، از این روی همت بزرگ داشت و کثیری از عاشقان خدمت به محرومان را در سراسر جهان اسلام شناسایی و به خانواده بزرگ کمیته امداد متصل ساخت و بسیاری از محرومان جهان و خاصه ملت مظلوم فلسطین را در پیمایش مسیر امیدوار ساخت.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین در گذشت این مجاهد نستوه و خادم ثابت قدم محرومان جهان و عضو موسس و هیات امناء جمعیت دفاع از ملت فلسطین را که همواره در مسیر خدمت به انقلاب و مردم ره پیمود، را به خانواده داغدار و محرومان جهان اسلام؛ خصوصا ملت مظلوم فلسطین تسلیت گفته و برای روح بزرگ آن مرحوم آرامشی در الطاف خداوندی مسئلت دارد.

روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10491

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: