بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان به مناسبت روز همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی

اندیشکده قدس؛ جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان به مناست روز 9 مهر روز همبستگی با كودكان و نوجوانان فلسطینی بیانیه ای صادر کرد.
جمعیت دفاع از ملت فلسطین با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت یاد و خاطره کودکان و نوجوانان شهید، اسیر و مجروح فلسطینی خصوصا شهید محمد الدره که درسال ۲۰۰۰ میلادی و در آغوش پدر هدف تیر مستقیم نظامیان صهیونیست قرار گرفت، خشونت سازمان یافته و هدفمند رژیم صهیونیستی علیه کودکان و نوجوانان فلسطینی را محکوم و خواستار خروج سازمان ها و مجامع بین المللی از انفعال در مقابل اقدامات ضد بشری و نقض مکرر قوانین بین المللی  از سوی رژیم صهیونیستی شد.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین در این بیانیه ضمن توجه دادن جهانیان به این نکته که نگاه به کودکان در همه جوامع نگاهی از سر مهر و عطوفت بوده اما رژیم صهیونیستی اساسا نه تنها از این نگاه در ارتباط با کودکان فلسطینی عاری است، بلکه در راهبردهای خود برای استمرار اشغال سرزمین فلسطین و حذف فلسطینیان از جغرافیای فلسطین،کودکان را جزء اهداف مشروع نظامیان صهیونیست تعریف کرده است. متاسفانه صهیونیست ها با توجه به حمایتی که از سوی قدرت های استعماری مانند امریکا و انگلیس و فرانسه و بسیاری دیگر از دولت های غربی دریافت می کنند و نیز انفعال معنا دار دیگر دولت های جهان و سازمان های بین المللی نسبت به رفتارهای غیر قانونی و سبعیت سازمان یافته رژیم صهیونیستی،خود را پاسخگو به مجامع بین المللی و افکار عمومی احساس نمی کنند و بر این اساس اقداماتی فراتر از قواعد و مقررات انسانی و پذیرفته شده جهانی انجام می دهند. بی تردید سکوت مجامع بین المللی نیز نژادپرستی افراطی و نهادینه شده صهیونیست ها مبنی بر قوم برگزیده در تشدید اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی خصوصا عیله کودکان فلسطینی موثر است. بر این اساس لازم است تا کشورها و مجامع بین المللی در مقابل اقدامات رژیم صهیونیستی منفعل نبوده و با اتخاذ سیاست های بازدارنده و محکم مانع از اقدامات ضد بشری و قتل عام سازمان یافته جامعه فلسطین خصوصا کودکان فلسطینی شوند.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین در این بیانیه ضمن حمایت از ملت فلسطین و مبارزات مشروع ضد اشغالگری جامعه فلسطین تاکید دارد؛ تنها مقاومت فعال جامعه فلسطین که با اتحاد جریان های فلسطینی حول راهبرد مقاومت ایجاد می شود و نیز حمایت گسترده مردمی از ملت فلسطین و مخالفت افکار عمومی جهان می تواند صهیونیست ها را به تسلیم در برابر اراده ملت فلسطین و افکار عمومی وادار سازد. افقی که روند تحولات آن را بسیار نزدیک ساخته است.

روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10513

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: