دبیر دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان تشریح کرد:

برنامه های دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان برای روز جهانی قدس

اندیشکده قدس؛ اسماعیل بلالایی دبیر دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان برنامه های این جمعیت در روز جهانی قدس را تشریح کرد.

اسماعیل بلالایی در گفتگو با قدسنا با اشاره به اینکه دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان برنامه های متنوعی را در روز جهانی قدس در شهر رشت برگزار خواهد کرد، گفت: صدور بیانیه و فراخوان جهت حضور پرشور مردم گیلان در راهپیمایی روز جهانی قدس از جمله برنامه این جمعیت برای روز قدس است.

دبیر دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در گیلان افزود: غرفه این جمعیت در مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس دایر بوده و به توزیع اقلام فرهنگی نظیر پوستر، نقشه، کتاب و … خواهد پرداخت. همچنین در این غرفه به سئوالات شرکت کنندگان در راهپیمایی در حوزه تخصصی فلسطین، قدس و مقاومت نیز توسط کارشناسان این جمعیت پاسخ داده خواهد شد.

بلالایی با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی در حوزه کتابخوانی و آگاهی بخشی در جامعه از برگزاری مسابقه کتابخوانی الکترونیکی – پیامکی «چرایی روز قدس» خبر داد. وی در ادامه گفت: دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مسابقه تیتر برتر برای رسانه های گیلان و عکسواره عکس برتر با موضوع «من و روز قدس» را نیز در استان گیلان برگزار خواهد کرد./خبرگزاری قدس (قدسنا)

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10432

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: