تماشاگران عرب، رسانه های صهیونیستی رادر جام جهانی بایکوت کردند

اندیشکده قدس؛ تلاش‌های خبرنگاران رادیو و تلویزیون رژیم اسرائیل (کان) برای مصاحبه با هواداران عرب ناموفق بود و خبرنگاران شبکه ۱۲ که از برجسته‌ترین شبکه‌های تلویزیونی این رژیم هست به رویترز گفتند: کسانی که قصد داشتند با آن‌ها مصاحبه کنند از آن‌ها فاصله گرفتند و حاضر به مصاحبه نشدند.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) خبرگزاری رویترز امروز (سه شنبه) با ارائه گزارشی از برخورد تماشاگران عرب با خبرنگاران رسانه‌های رژیم صهیونیستی که برای پوشش جام جهانی به قطر سفر کرده اند، نوشت: مقامات رژیم اسراییل ابراز امیدواری کرده بودند که توافقنامه ابراهیم با امارات و بحرین در سال ۲۰۲۰ و سپس سودان و مغرب را که با میانجیگری (دلالی) آمریکا انجام شد بتواند گسترش داده و کشورهای بیشتری از جمله عربستان را وارد این روند کنند.

با این حال، تلاش‌های خبرنگاران رادیو و تلویزیون رژیم اسرائیل (کان) برای مصاحبه با هواداران عرب ناموفق بود و خبرنگاران شبکه ۱۲ که از برجسته‌ترین شبکه‌های تلویزیونی این رژیم هست به رویترز گفتند: کسانی که قصد داشتند با آن‌ها مصاحبه کنند از آن‌ها فاصله گرفتند و حاضر به مصاحبه نشدند.

فیلمی در اینترنت پخش شده که نشان می‌دهد هواداران تیم عربستان، یک شهروند قطری و سه هوادار لبنانی از خبرنگاران اسرائیلی دور می‌شوند و حاضر به گفت وگو با آن‌ها نیستند.

خبرنگار شبکه ۱۲ رژیم اسرائیل در گزارشی که بر روی آنتن رفت، گفت که هواداران فلسطینی در نزدیکی او دست به تظاهرات زدند و پرچم‌های خود را به اهتزاز درآوردند و به او گفتند: از قطر «برو بیرون».

سخنگوی هیات دیپلمات رژیم صهیونیستی که برای انجام امور لجستیگی در دوحه به سر می برد، به رویترز گفت: هیچ گزارشی مبنی بر بدرفتاری با حدود ۱۰ تا ۲۰ هزار تماشاگر اسرائیلی وجود ندارد، اما اذعان کرد که برخی حوادث در ارتباط با رسانه‌های اسرائیلی رخ داده است.

گزارشگران رسانه‌های رژیم اسرائیل قبل از شروع جام جهانی از طریق پروازهای ترانزیت به قطر سفر کردند؛ در حالیکه یکی از آن‌ها بر اساس توافقی که با میانجیگری فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) بین دوحه و تل آویو انجام شد، روز یکشنبه با اولین پرواز مستقیم از تل آویو به دوحه سفر کرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=2231

حجت مردانه زاده

حجت مردانه زاده

من از سال 1388 با دنیای وب آشنا شدم و علاقه زیادی به مباحث فناوری، برنامه نویسی و حوزه های تکنولوژی دارم.

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: