دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان خبر داد:

اولین جشنواره شعر قدس برگزار می شود

اندیشکده قدس؛ اسماعیل بلالایی دبیر دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان از برگزاری اولین جشنواره شعر قدس همزمان با روز جهانی قدس خبر داد.
دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان با اشاره برنامه های ویژه ای که این جمعیت برای روز قدس امسال تدارک دیده است اظهار داشت: به حول و قوه الهی و به همت همکاران پرتلاشمان در گیلان و همچنین حمایتهای دفتر مرکزی جمعیت دفاع از ملت فلسطین در نظر داریم تا اولین همایش جشنواره شعر قدس را همزمان با روز جهانی قدس برگزار کنیم.

بلالایی با اشاره به سیاست این جمعیت در نشر معارف فلسطین، اظهار کرد: اهمیت فلسطین، مسجد القصی، روز قدس و همچنین مقاومت اسلامی باید به درستی در جامعه تبیین شود و شعر یکی از این روش هاست که در ذهن مخاطب اثرگذاری بیشتری دارد و به همین علت بود تصمیم به برگزاری این جشنواره گرفتیم.

وی همچنین از گردآوری مجموعه اشعار از شعرای گیلان برای نخستین بار با موضوع فلسطین خبر داد و تصریح کرد: جمع آوری این مجموعه از بعد از ماه مبارک رمضان پارسال آغاز شد و هم اکنون در انتظار دریافت مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان در پایان با تاکید بر اینکه حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه شرعی و اخلاقی است گفت: هر چه این حضور پر رنگ تر باشد باعث اتحاد و انسجام بیشتر بین مسلمانان خواهد شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10449

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: