با حکم رئیس و دبيركل جمعيت دفاع از ملت فلسطين؛

اسماعیل بلالایی به عنوان دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان منصوب شد

اندیشکده قدس؛ دكتر زهرا مصطفوي، رئیس و دبيركل جمعيت دفاع از ملت فلسطين و فرزند حضرت امام خمینی(ره)، با توجه به سياست اين جمعيت در نشر معارف فلسطين از طريق ايجاد شعبات در استان های کشور، اسماعيل بلالايي را به عنوان دبير جمعيت دفاع از ملت فلسطين در استان گيلان منصوب كرد.
براساس این خبر و به نقل از روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، بلالایی عضویت در شاخه جوانان و دانشجویان جمعیت دفاع از ملت فلسطین و همچنین مسئول امور انفورماتیک و سمعی و بصری این جمعیت را در کارنامه فعالیت خود دارد. وی از فعالان حوزه رسانه و دفاع سایبری در استان گیلان است. تشکیل ارتش سایبری رهروان امام – اسراء، دبیری انجمن وبلاگ نویسان ضد صهیونیسم، مدیر روابط عمومی اتحادیه بین المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری، مدیرمسئولی پایگاه خبری تحلیلی سوما نیوز(گیلان/صومعه‌ سرا) از جمله فعالیت های وی محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین در این حکم آمده است:

برادر گرامی جناب آقای اسماعیل بلالایی

با عنایت به سوابق درخشان و توانمندی های جنابعالی در حوزه اجرایی و تعهد و پایبندی به ارزش های انقلاب اسلامی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین جنابعالی را به عنوان دبیر دفتر جمعیت  دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان منصوب می نمایم. امیدوارم در سایه الطاف حضرت ولیعصر(عج) در این کار موفق و توفیقات الهی شامل حال شما باشد.

زهرا مصطفوی
رئیس و دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10420

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: