با تایید ارتش رژیم صهیونیستی، احتمال ترور ۲ افسر نیروی هوایی رژیم صهیونیستی قوت گرفت

ارتش صهیونیست: میشل پرشت بر اثر تصادف کشته شده است / پسر سید حسن نصرالله: ممکن است تصادف با پهپاد باشد / سخنگوی سپاه: پاسخ دردناکی به صهیونیست ها دادیم

سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل امروز یکشنبه بعد از انتشار اخباری مبنی بر کشته شدن یکی از افسران خود که در حوزه پهپاد فعالیت داشته است، تأیید کرد که یکی از افسرانش به‌نام «میشل پرشت» کشته شده است.

 

«معاریو» درباره مرگ پرشت نوشت که او هفتم فوریه (پنج روز پیش) بر اثر حادثه رانندگی در خیابان ۴۱۰۳ نزدیک شهرک صهیونیست‌نشین «بیت العازری» واقع در «شفالا» کشته شده است.!

 

 

اما سید جواد نصرالله، پسر سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی توئیتری از هلاکت یک نظامی صهیونیست در پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی خبر داد.

 

بر اساس این گزارش، سید جواد نصرالله در پیامی توئیتری نوشت: ارتش دشمن اسرائیلی از مرگ میشل بارشت مسئول برنامه ریزی، نظارت و تولید اسکادران تعمیر و نگهداری هواپیما در پایگاه هوایی تل نوف خبر داد و مدعی شد که وی در نتیجه حادثه تصادف به هلاکت رسیده است. شاید هم بر اثر حادثه پهپاد.

 

 

در همین راستا سردار رمضان شریف پنجشنبه در گفتگو با خبرگزاری روسی اسپوتنیک اظهار داشت: «حملات اسرائیلی‌ها در ایران با شکست مواجه شد، اما پاسخ‌های دردناکی دریافت کردند و این به زودی در رفتارشان نمایان خواهد شد.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران چند روز پیش در گفتگو با شبکه یمنی «المسیره» گفته بود که عاملان حمله ناموفق به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع ایران در اصفهان پاسخ مناسب را دریافت خواهند کرد و پشیمان خواهند شد.

 

پرشت، متولد «بئر شوع» (همان بئر سبع فلسطین) و از افسران برنامه‌ریزی، نظارت و تولید در یک اسکادران تعمیر و نگهداری در پایگاه نیروی هوایی «تل نوف» بوده است. گفته می‌شود این افسر صهیونیست بر تولید و راه‌اندازی پهپادها نظارت داشته است.

 

بعد از این حادثه که شائبه ترور در آن وجود دارد، پلیس نظامی و پلیس رژیم اسرائیل تحقیقاتی را درباره این حادثه آغاز کرده‌اند. منابع صهیونیستی مدعی‌اند که احتمالاً مرگ این افسر در واکنش به خرابکاری اخیر در تأسیسات دفاعی و نظامی ایران در اصفهان بوده است.

 

همزمان با انتشار این خبر، رسانه‌های عبری به نقل از ارتش رژیم اسرائیل گزارش دادند که یک افسر دیگری به‌نام «اودلیاه تایتز» ۴۳ساله اخیراً در تصادف کشته شده است و احتمال می‌رود ترور شده باشد. روزنامه معاریو در مورد افسر دوم نوشت که او ساکن منطقه «رحوفوت» بوده است.

 

 

ارتش رژیم اسرائیل اشاره‌ای به ارتباط این دو فرد کشته‌شده به برنامه پهپادی خود نکرده است ولی منابع صهیونیست همچنان در مرگ این دو افسر در نیروی هوایی تشکیک می‌کنند و احتمال ترور این دو افسر را رد نمی‌کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10764

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: