دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان خبر داد:

اجرایی شدن پویش «سفیران انقلابی مقاومت» در گیلان

اندیشکده قدس؛ اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان ضمن محکوم نمودن جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در فلسطین و حملات ددمنشانه این رژیم به مردم مظلوم فلسطین از اجرایی شدن پویش «سفیران انقلابی مقاومت» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان، اسماعیل بلالایی در خصوص پویش «سفیران انقلابی مقاومت» اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی در جهان و به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و در راستای حمایت معنوی از مردم مظلوم و مقاوم فلسطین این طرح به همت دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان اجرایی خواهد شد.

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان با تاکید بر این که حمایت از مظلوم بر همه مسلمانان وظیفه الهی، شرعی و انسانی است افزود: در پویش «سفیران انقلابی مقاومت» تلاش می کنیم تا از ظرفیت همه افراد دلسوز و متعهد در استان بهره بگیریم. وی در ادامه با اشاره به اینکه همه مردم گیلان می توانند در این پویش مشارکت داشته باشند اظهار داشت: این پویش در مرحله اول در میان کارمندان شاغل در ادارات، سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی اجرا می شود و به امید خدا مرحله بعدی را در مساجد و پایگاههای سراسز استان اجرایی خواهیم کرد اما محدودیتی در پیوستن مردم به این پویش نداریم.

اسماعیل بلالایی ضمن تقدیر از مردم انقلابی و شهید پرور استان گیلان از آنان خواست تا به پویش بزرگ «سفیران انقلابی مقاومت» بپیوندند. وی در پایان گفت: علاقمندان به عضویت در پویش بزرگ «سفیران انقلابی مقاومت» میتوانند کلمه «سفیر» را به سرشماره ۵۰۰۰۵ ۷ ۵۰۰۰۵ پیامک نموده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۵۴۴۵۷۰۶۰ تماس حاصل نمایند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=10570

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: