همزمان با روز جهانی قدس صورت گرفت:

آغاز بکار رسمی پایگاه اطلاع رسانی اندیشکده قدس همزمان با روز جهانی قدس

اندیشکده قدس؛ اسماعیل بلالایی دبیر دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در آیین رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی اندیشکده قدس گفت: این مجموعه به همت اعضای شورای سیاستگذاری دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان و پس از بررسی و کار کارشناسی توسط کارشناسان جمعیت در روز قدس امسال (1396) آماده رونمایی شد.

براساس این خبر و به نقل از روابط عمومی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان، اسماعیل بلالایی با اشاره به اینکه این پایگاه همزمان با شصت و نهمین سالروز یوم النکبه روز اشغال فلسطین فعالیت خود را به صورت آزمایشی آغاز کرده بود اظهار داشت: این پایگاه در واقع یک مرکز تحقیقاتی و پژوهشی استراتژیک می باشد که با هدف ایجاد یک مرجع تخصصی در حوزه های مرتبط با فلسطین، رژیم صهیونیستی، صهیونیزم، مقاومت، دشمن شناسی، آخرالزمان و مهدویت فعالیت خود را آغاز کرده است.

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان با اشاره به اینکه همکارانمان در دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان تمام همتشان را بکار بستند تا این پایگاه طبق برنامه ریزی های انجام شده همزمان با روز جهانی قدس در سال ۱۳۹۶ آماده رونمایی شود و به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نماید گفت: امید این می رود که همکارانمان در بخش تولید محتوا بتوانند با تولید و بروزرسانی مناسب جایگاه این پایگاه را به نحو شایسته ای بالا ببرند که مورد استفاده مردم قرار گرفته و به آگاهی بخشی و بصیرت افزایی در این حوزه بیافزاید.

اسماعیل بلالایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت های مقاومان ضد صهیونیستی از حمایتهای سرکار خانم دکتر زهرا مصطفوی دختر و یادگار امام راحل به عنوان دبیرکل این جمعیت و هدایت و راهنمایی های دکتر مهدی شکیبایی مدیرعامل خبرگزاری قدس تشکر کرد و افزود: حمایت از فلسطین و برائت از صهیونیسم و اسرائیل تکلیفی مستمر و همگانی است و تا فلسطین اشغال است و تا موجودیتی فساد انگیز و سرطانی به نام اسرائیل است و تا فلسطین آزاد نشده، خالی کردن صحنه حمایت از فلسطین و مخالفت با اسرائیل جایز نیست.

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان در پایان از حضور عموم مردم ایران به خاطر حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کرد و اظهار داشت: مردم ایران اسلامی بار دیگر شکوه، اقتدار و اراده ثابت امت را در پیمودن راه تعالی به نمایش گذاشتند که بی تردید نشانگر وحدت امت اسلامی برای رهایی فلسطین است.

دکتر نیما حاجتی سردبیر پایگاه اطلاع رسانی اندیشکده قدس با اشاره به اینکه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران با نامگذاری روز قدس زمینه ساز تحول شگرف در دنیا گردیدند اظهار داشت: البته این ابتکار تاریخی همچون سایر مواضع حضرت امام خمینی(ره) نشانگر پیام آشکار به ستمگران می باشد تا همگان هوشیار و واقف باشند که مسئله اصلی در جهان اسلام قدس و فلسطین است و نباید این اصل مهم هرگز به حاشیه رانده شود.

سردبیر پایگاه اطلاع رسانی اندیشکده قدس ضمن تشکر از حضور گسترده مردم انقلابی، با ایمان و روزه دار که باعث برگزار شدن با شکوه تر مراسم راهپیمایی روز قدس امسال نسبت به سالیان گذشته گفت: جهان اسلام در موقعیت کنونی بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت و همدلی می باشد که مردم با حضور در روز قدس موجبات افزایش روحیه و همچنین ابراز همدردی با ملت مظلوم فلسطین شدند.

دکتر نیما حاجتی با اشاره به اینکه روز قدس به عنوان نماد استکبارستیزی در برابر جنایت های ضد انسانی و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی است افزود: ملت پویا و همیشه در صحنه ایران به یاری خداوند متعال و با پایبندی به آرمانهای امام و نظام اسلامی و همچنین تبعیت از رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری تا آزادی کامل ملت فلسطین و قدس شریف در کنار آن مردم نجیب خواهند ایستاد.

مهندس سجاد آتشین مدیر فنی و اجرایی پایگاه اطلاع رسانی اندیشکده قدس با تاکید بر اینکه روز قدس، روز بسیج امت است برای خلق حماسه رهایی فلسطین از اشغال صهیونیسم گفت: روز قدس، روز شکست هیمنه صهیونیسم و استکبار جهانی است و امیدواریم بزودی شاهد نابودی اسرائیل باشیم.

وی همچنین با اشاره به اینکه پیشنهاد راه اندازی این پایگاه توسط دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان در سال قبل مطرح شد گفت: طبق برنامه کار طراحی و فنی این پایگاه از ۲۵ فروردین امسال (۱۳۹۶) آغاز شد و در این مسیر تیم فنی تلاش خود را جهت آماده سازی هر چه بهتر این پایگاه بکار بست تا بتوانیم به موقع و در سالروز یوم النکبه فعالیت آزمایشی خود را آغاز نماید.

گفتنی است این مراسم در غرفه دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان در جریان راهپیمایی روز قدس برگزار شد و از طریق آدرس اینترنتی www.qodsthink.ir در دسترس همگان می باشد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://qodsthink.ir/?p=2262

حجت مردانه زاده

حجت مردانه زاده

من از سال 1388 با دنیای وب آشنا شدم و علاقه زیادی به مباحث فناوری، برنامه نویسی و حوزه های تکنولوژی دارم.

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: